Niekas neapsaugos jūsų geriau 

Firestone Building Products yra Bridgestone korporacijos dalis, kuri yra didžiausia pasaulyje padangų ir gumos gamintojų kompanija. Pasitelkdama Bridgestone/Firestone sėkmę ir įdiegtas naujoves gumos polymerų technologijoje, Firestone Building Products tapo pasaulyje pirmaujančia gamintoja, gaminančia gumos pagrindo hidroizoliacijos sistemas stogams bei vandens telkiniams, pritaikant tiek indvidualiems namams, tiek ir komerciniams pastatams bei tvenkiniams.

Kokybiški produktai, įrengimo ekspertizė, įsipareigojimas teikti profesionalias paslaugas - visa tai padeda įgyvendinti multimilijoninė korporacija visame pasaulyje. Būtent šios priežastys ir leidžia drąsiai teigti, kad "Niekas nedengia jūsų geriau", nei Firestone Building products.

Daugiau nei 1.500.000.000 m² įrodymų

Firestone Building Products įžengė į hidroizoliacijos rinką 1980. Šiandien, kompanija yra pagaminusi ir įrengusi daugiau nei 1.500.000.000 kv. m. vienasluoksnės memebranos visame pasaulyje. Su šiais skaičiais Firestone Building Products tapo pirmaujančia EPDM ir TPO membranų gamintoja visame pasaulyje. Jau 30 metų atstovai, pastatų savininkai, investuotojai, architektai pasitiki Firestone Building Products kaip pirmaujančia, sėkmingai taikančia stogo ir vandens telkinių hidroizoliavimo sistemas, įmone.

Kokybės tradicijos

Nuo paieškų ir tobulinimo iki produkto gamybos, Firestone Building Products laikosi sustiprintos kokybės kontrolės, kad užtikrintų kiekvieno produkto komponento atitikimą standartams. Gamyklose įdiegta moderniausia įranga, užtikrinanti galutinio produkto kokybę. Šios gamyklos pasiekė ISO 9001 ir ISO 14001 standartus, kas įrodo kompanijos įsipareigojimą kontroliuoti kokybę bei aplinkos apsaugą.